Leipzig ostao bez važnog igrača na nekoliko tjedana

Bundesliga 13. ruj 202216:50 > 16:50 0 komentara
Guliver Image

Konrad Leimer (25), veznjak Leipziga, izbivat će nekoliko tjedana s terena zbog ozljede ligamenata zgloba, objavio je ovaj bundesligaš. Austrijanac se ozlijedio u utakmici protiv Borussije Dortmund u kojoj je Leipzig slavio 3:0.

“Leimer je ozlijedio lijevi zglob u pobjedi protiv Borussije prošle subote i bit će izvan terena nekoliko tjedana”, stoji u priopćenju kluba.

Leipzig, koji će u srijedu igrati protiv Real Madrida u Ligi prvaka, prošlog je tjedna imenovao novog trenera Marca Rosea. Zamijenio je Domenica Tedesca koji je dobio otkaz nakon loših igara u Bundesligi i poraza od Šahtara (1:4) u Ligi prvaka.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!