AS: Umjesto Lewandowskog u Bayernu – Ronaldo!?

Bundesliga 23. lip 202223:15 > 23:16 0 komentara
Action Images via Reuters/Carl Recine

Bliži li se odlazak Cristiana Ronalda iz Manchester Uniteda? Ako je suditi prema priči koja dopire iz Španjolske, ne samo da će Portugalac otići, već će prijeći u - Bayern...

Priču donosi španjolski AS navodeći kako je sve jasnije da je Cristianovo vrijeme u Manchester Unitedu došlo kraju.

Budući da Robert Lewandowski svim silama želi isposlovati odlazak iz Bayerna u Barcelonu, Bavarci pogledavaju prema drugim opcijama u slučaju da Poljak zaista napusti klub.

AS dalje dodaje kako Ronaldo gubi nadu da će United biti konkurentan sljedeće sezone uslijed pojačanja glavnih rivala (Haaland u Man. City, Nunez u Liverpool), a i pitanje je kako bi se uklopio u sustav novog trenera Erika ten Haga.

Priča je još daleko od realizacije i Ronaldu zasigurno ne nedostaje potencijalnih poslodavaca, ali bi se stvari mogle ubrzati ako bi Lewandowski uskoro otišao.

U svakom slučaju, dovođenje Ronalda bio bi spektakularan ‘ulov’ Bayerna koji je već doveo Sadija Manea iz Liverpoola i time jasno izrazio ambiciju da u novoj sezoni napadne Ligu prvaka.

Uz to, Ronaldo bi dobio priliku osvojiti još jednu od Liga petice, ali bi i nastavio igrati u Ligi prvaka, što s Unitedom ne može jer klub s Old Trafforda u novoj će sezoni igrati Europsku ligu.

Na papiru bi to mogao biti idealan spoj za obje strane, ‘win-win’ situacija, no prijelazni je rok nepredvidljiv, pa tako ni ova priča vjerojatno neće još tako skoro dobiti svoj svršetak.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!