Bale iz Reala odlazi u Championship!?

Nogomet 20. svi 202214:27 > 14:27 0 komentara
Guliver Image

Na kraju sezone Garethu Baleu ističe ugovor s Real Madridom, a njegov agent je potvrdio kako će napustiti španjolski klub.

Nije još poznato gdje će nastaviti karijeru, a BBC piše da će pričekati kraj dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru za odluku.

I izbornik Walesa Robert Page dao je naslutiti gdje bi Bale mogao nastaviti karijeru.

Naime, Page smatra logičnim da Bale potpiše za Cardiff City, klub koji se natječe u engleskom Championshipu.

“To bi imalo smisla. Iako je Gareth taj koji odlučuje na kraju. Ima pravo kada kaže da ćemo punu pažnju posvetiti 5. lipnju’, prvo to pa onda ostalo”, rekao je Page.

“Možemo pričati o tome, ali svatko ima svoje mišljenje. Meni ima smisla da Bale stigne u Cardiff jer bi trenirao na njemu poznatom mjestu”, dodao je izbornik.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!