Zenit i Bayern osigurali majstorice!

Euroleague 30. tra 202123:48 > 23:49
AP Photo/Antonio Calanni

Zenit i Bayern osigurali su majstorice u četvrtfinalnim dvobojima Eurolige koje ćete 4. svibnja moći pratiti ekskluzivno na kanalima Sport Kluba.

Zenit je uvjerljivo sa 74:61 pobijedio Barcelonu, a do pobjede ih je vodio Pangos s 22 poena i osam asistencija.

Kod Katalonaca najbolji je bio Calathes s 19 poena.

Petu utakmicu izborio je i Bayern koji je sjajnom zadnjom četvrtinom koju je dobio 22:11 svladao Milano 85:82.

Pobjedu domaćinu osigurao je Lučić koji je prvo zakucao, pa dodatnim bacanjem donio prednost 83:82, a onda s još dva bacanja potvrdio konačnih 85:82. Milan je imao posljednji napad, ali pokušaji za tri nisu ušli.

Baldwin s 18 poena bio je najbolji kod Bayerna, kod kojeg je Radošević u 13:38 minuta na parketu imao jedan skok i dvije asistencije. Delaney s 28 poena najbolji kod gostiju.

Odlučujuće pete utakmice igraju se 4. svibnja uz prijenos na Sport Klubu.