Rose u Pistonse, Vukovi kvare posao Lakersima?!

NBA 30. lip 201911:25 > 11:29
Harry How/Getty Images

Prijelazni rok u NBA ligi nije službeno ni počeo, a itekako se zakuhalo na tržištu.

Što očekivati na tržištu kada i službeno krene prijelazni rok NBA lige možete pročitati ovdje.

I dok ne krenu službene objave, donosimo vam glasine koje dolaze iz SAD-a, a jedna od njih kaže da je Derrick Rose dogovorio dvogodišnji ugovor s Detroit Pistonsima.

Prošle sezone u Minnesota Timberwolvesima igrao je za ‘veteranski minimum’ od 2,1 milijuna dolara, a sada bi mogao biti oko šest milijuna dolara.

Klub će vjerojatno promijeniti i D’Angelo Russel, koji napušta Brooklyn Netse, ako oni dovedu Kyrieja Irivinga.

Uprava kluba spremna je Russelu u tom slučaju dozvoliti da postane neograničeni slobodni agent.

Interes za njegovo dovođenje pokazuju Los Angeles Lakersi koji žele vratiti 23-godišnjaka kojeg su 2015. izabrali kao drugi pick na draftu.

Planove bi Lakersima mogli poremetiti Timberwolvesi koji su također zainteresirani za Russela.