Warriorsi "jedva", Durant, Curry i Thompson 70 od 105

NBA 29. stu 20167:36 > 7:41
Christian Petersen, Getty Images

Košarkaši Golden Statea nastavili su seriju pobjeda, ali su Atlantu savladali teže nego što se očekivalo - 105:100.

Warriorsi su upisali 12. pobjedu u nizu i sa učinkom 16-2 trenutno su nauspješnija ekipa u NBA ligi. Cleveland, također, ima dva poraza, ali i tri pobjede manje.

Atlanta je odlično odigrala cijelu utakmicu, veći dio druge i treće četvrtine bila je u prednosti, međutim, Warriorsi su kao i puno puta ranije u samo nekoliko minuta potpuno preuzeli kontrolu nad utakmicom.

Kevin Durant je utakmicu završio sa 25 poena, 14 skokova i 3 asistencije, Curry je zabilježio isti broj poena (4-11 za tri), Klay Thompson 20, a David West 12.

Nijemac Dennis Schröder predvodio je Atlantu sa 24 poena i 6 skokova, Paul Millsap je dodao po 14 poena i skokova, a Dwight Howard je upisao 14 koševa i 16 skokova.