U Cibonu stiglo hrvatsko pojačanje!

ABA League 13. pro 20199:43 > 9:48
sportklub

Cibona je potpisala ugovor s novim igračem uslijed dva važna dvoboja.

U Cibonu je stiglo HRVATSKO pojačanje! Možda zvuči smiješno, ali čelnici Cibone već su nas navikli s promjenama stranaca koji dolaze i odlaze kao na tekućoj vrpci.

Međutim, ovoga puta Cibona je dovela hrvatskog beka, 196 cm visoki Šibenčanin i još uvijek tek 22-godišnji Roko Badžim pojačao je redoveo nacionalnog prvaka.

Roka smo trebali dovesti još prošlog ljeta, međutim nikad nije kasno. Mislim da će ovo biti dobra suradnja za obje strane, Badžim će dobiti priliku vratiti se u ozbiljan trening i pomoći Ciboni u nastavku sezone,’ izjavio je trener Ivan Velić.

Badžim je protekle dvije godine bio član hrvatske verzije Cedevite, otkada je klub preselio u Ljubljanu mladi Šibenčanin tražio je novi angažman. Cibona će narednih dana igrati dva važna dvoboja, najprije gostovanje u Osijeku, a zatim put u Beograd na noge Partizanu u dvoboju ABA lige gdje je zagrebačka momčad na omjeru 4-6.