Američki nogomet 14. ruj 20218:28 > 8:31 0 komentara

U posljednjoj utakmici prvog kola NFL-a Las Vegas Raidersi su nakon produžetaka s 33:27 pobijedili Baltimore Ravense.

Pobjedu je domaćinu nakon 6:22 minuta igre u produžetku touchdownom donio Jones.

Gosti su bolje otvorili te stigli do prednosti od 14:0. Do kraja druge četvrtine Raidersi su smanjili na 14:10.

Pravu ludnicu vidjeli smo u posljednjoj četvtrtini u koju su Ravensi ušli sa 17:10. Stvari na početak touchdownom prvo vraća Jacobs pa Carlson dodatnim bodom. Gosti do novog vodstva dolaze preko Murraya. Waller uzvraća istom mjerom.

Tucker je 37 sekundi prije kraja field golom donio novo vodstvo gostima, da bi dvije sekunde prije kraja Carlson field golom odveo utakmicu u produžetak gdje je junak domaćina bio Jones.