VIDEO Trenutak kada smo ostali bez neporažene ekipe u NFL-u

Green Bay Packersi pobijedili su Arizona Cardinalse 24:21 u derbiju osmog vikenda NFL-a i nanijeli im prvi poraz u sezoni. Obje ekipe sad imaju skor 7-1 za liderske pozicije u NFC-u Sjever i NFC-u Zapad

Poslije poraza na startu sezone, Packersi nižu trijumfe. Posljednji su pali Cardinalsi na State Farm stadionu.

Vodili su domaći tijekom prve četvrtine 7:0, a zatim su gosti do poluvremena preokrenuli na 10:7. U nastavku susreta viđena su po dva touchdowna na obje strane, jedan u trećoj i jedan u četvrtoj deonici konačan ishod.

Na 15 sekundi do kraja, quarterback Cardinalsa Kyler Murray imao je priliku donijeti svojoj momčadi, ali mu je Rasul Douglas presjekao loptu i to je značilo kraj utakmice.

Aaron Rodgers je predvodio Packerse sa 184 bačena jarda, uz dva touchdown dodavanja. Aj Dillon je istrčao 78 jardi, a Aaron Jones 59, uz touchdown trčanjem. Treba napomenuti da su Packersi u ovom dvoboju bili bez jednog od najboljih wide reciewera lige Devantea Adamsa koji je u Covid protokolu i nije mogao igrati ovaj susret.

Kod Cardinalsa, Kyler Murray je bacio 274 jarda, ali upisao i dva interceptiona bez touchdown dodavanja. James Conner je istrčao 22 jarda, uz dva touchdowna.

Arizona u sljedećem susretu gostuje kod San Francisca, dok Packersi idu na noge uzdrmanim Kansas City Chiefsima i Patricku Mahomesu.