Tottenham zagrizao za Periju, već su ga gledali skauti

Premier League 19. ožu 201919:50 > 19:51
Emilio Andreoli/Getty Images

Talijanski mediji prenose da su skauti londonskog premijerligaša Tottenhama gledali Ivana Perišića na utakmici Intera i Milana.

Predstavnici Spursa bili su u nedjelju na San Siru i promatrali pobjedu neroazzura nad gradskim suparnikom.

Hrvatski reprezentativac još u siječnu je zatražio prijelaz u Arsenal, što je uprava kluba odbila tražeći odštetu od mimimalno 40 milijuna eura.

Uprava Tottenhama već je razgovarala s iskusnim nogometašem koji je potvrdio kako se želi pridružiti momčadi, navode izvori.

Ne piše koliko je londonski klub spreman izdvojiti novaca za transfer, ali im u pregovorima neće pomoći informacija koja se pojavila jučer u javnosti kako bi im se blagajna uskoro mogla dupkom napuniti zbog prodaje stožernog igrača!