08.11.2018 | 22:13

HOROR Gležanj Wellbecka okrenut je u krivom smjeru!

Arsenal FC

Strašna ozljeda zadesila je napadača Arsenala u prvom poluvremenu utakmice protiv Sportinga u Londonu...

O kakvoj je ozljedi riječ, najbolje će posvjedočiti reakcije suigrača Welbecka, koji je inače u karijeri imao velikih problema s ozljedama.

Ovo je vjerojatno najteža i najružnija koja ga je zadesila. Tek što je ušao u formu pod novim šefom Unai Emeryjem, dogodilo mu se ovo što će ga udaljiti s terena jedno dulje vrijeme.

Welbeck je utakmicu protiv Sportinga započeo u prvoj postavi ispred Aubameyanga i Lacazettea, koji su trenutno prve napadačke opcije Topnika.