Dinamo u skupini sa Cityem, Šahtarom i Atalantom

Champions League 29. kol 201917:02 > 17:29
Harold Cunningham/Getty Images

U 18 sati u Monacu održat će se ždrijeb Lige prvaka u kojem je najbolji hrvatski klub Dinamo Zagreb.

Dinamo je po prvi put u trećoj jakosnoj skupini i imat će lijepu priliku napraviti odličan rezultat ove sezone.

Nije samo Dinamovo pozicioniranje u treću jakosnu skupinu nama medijima dalo nadu da se napokon može napraviti dobar rezultat u Ligi prvaka. Igra Dinama je zaista ohrabrujuća ove sezone i svi željno iščekuju ždrijeb.

U prvoj jakosnoj skupini će se naći branitelj naslova Liverpool, osvajač Europa lige Chelsea te Manchester City, Barcelona, Juventus, Bayern, PSG i Zenit kao prvaci zemalja s najvišim UEFA-inim koeficijentom.

Mike Hewitt / Staff

Drugu jakosnu skupinu predvode Real, Atletico i Borussia, a u njemu se još nalaze Napoli, Šahtar, Tottenham, Benfica i Ajax. U najslabijoj jakosnoj skupini su Lokomotiv, Crvena zvezda, Genk, Galatasaray, Leipzig, Slavia, Atalanta i Lille.

Povezano

Treću jakosnu skupinu uz Dinamo čine Lyon, Bayer, Salzburg, Olympiakos, Club Brugge, Valenciju i Inter.

Dok su u posljednjoj Lokomotiv, Crvena zvezda, Genk, Galatasaray, Leipzig, Slavia, Atalanta i Lille.

UŽIVO: Trideset minuta je do ždrijeba, Dinamo će ubrzo saznati svoje protivnike!

Stigao je i najbolji branič svijeta Virgil van Dijk. Moramo reći, stigao je sa stilom..

18:00 Ceremonija je počela!

Wesley Sneijder je izašao na pozornicu samo dva tejdna nakon što se oprostio od nogometa. Fantastični nizozemski veznjak će uz legendarnog vratara Petera Czecha izvlačiti kuglice.

Dodijeljena je i prva nagrada. Alisson Becker najbolji je vratar Europe.

Krenulo je izvlačenje. Svi klubovi iz prve jakosne skupine su izvučeni…

Prije nastavka ždrijeba proglašen je najbolji obrambeni igrač Lige prvaka prošle sezone. Očekivano, to je Virgil van Dijk iz Liverpoola.

Prije izvlačenja Dinamove jakosne skupine proglašen je najbolji veznjak prošle sezone Lige prvaka: Frenkie de Jong iz Ajaxa, sad u Barceloni.

Najbolji napadač u prošloj sezoni Lige prvaka je – Lionel Messi.

Matthias Hangst/Getty Images

KONAČNE SKUPINE