Ususret debija u LP, Ronalda napali petardama!

Champions League 19. ruj 201818:19 > 18:30
Julian Finney/Getty Images

Cristiano Ronaldo i njegove klupske kolege bile su meta huliganskih ispada u noći prije prve utakmice popularnog Kikija za Juventus u najjačem klupskom natjecanju svijeta.

Skupina vrlo vjernih navijača Valencije okupila se ispred hotela gdje su odsjeli igrači talijanskog prvaka i oko 3 sata u noći odlučila detonirati određenu količinu pirotehničkih sredstava.

Očito je bila riječ o dovoljnom skretanju pozornosti kad mi upravo o tome pišemo, a vi čitate!

Ne samo da su drznici tako pokušali poremetiti san Juventina, nego su pritom i držali natpise s vrlo grubim porukama za svoje današnje goste na Mestalli!

Član lokalnih tijela vlasti izjavio je kako ne može reći je li spomenuti incident doveo do posljedičnih uhićenja, ali je objasnio kako je ipak riječ samo o “minornom incidentu”.

Hoće li na taj način razmišljati i igrači Juventusa večers (21 sat), to ćemo tek vidjeti. Valencia se vraća u Ligu prvaka nakon tri godine, a riječ je o klubu koji je igrao u završnici tog natjecanja 2000. i 2001. godine. U oba navrata je poražen.

Juventus je prošle sezone zaustavljen u poluzavršnici od kasnijeg prvaka Reala, a između dvije sezone, u klub je stiglo najveće pojačanje – Ronaldo, najbolji strijelac u povijesti LP sa 120 pogodaka. Bit će zanimljivo pratiti kako će se snaći u novom dresu na pozornici na koju su uvijek usmjerene sve oči.