06.11.2019 | 20.53

Perišić brzo prebolio Niku: Dobrodošao, Herr Flick!

Bayern je u susretu 4. kola Lige prvaka, prvom otkako je ostao bez Nike Kovača, na svom terenu pobijedio Olympiacos, puno teže nego krajnji rezultat (2-0) to sugerira. Juventus je, teškom mukom, slavio (2-1) na gostovanju kod Lokomotiva u Moskvi.

Ivan Perišić

Laszlo Szirtesi/Getty Images

Ivan Perišić nije krenuo u početnoj postavi utakmice koju je s klupe vodio v.d. trenera bavarskog giganta, Hans Dieter Flick, dosadašnji pomoćni trener.

Privremeni trener Bayerna odulučio se za postavu s Gnabryjem na lijevom, Comanom na desnom krilu, ali je bilo zanimljivo primijetiti da je kao i Kovač u posljednje vrijeme, Alabu danas koristio na stoperu. Također, Coutinho je ušao kao zamjena tek u nadoknadi, a kod Nike je bio standardni član prve postave!

Uglavnom, minhenski klub je imao veliku inicijativu, šanse, udarce, ali gol nije postigao do 69. minute kad je loptu u mreži smjestio Lewandowski. U samoj završnici pobjedu je potvrdio naš reprezentativac koji je igrao od 88. minute.

UEFA

U Moskvi vatreno na početku pa ništa do samog kraja. Juventus je poveo već u 4. minuti  pogotkom Ramseya nakon što je Ronaldo skoro zabio gol iz slobodnjaka, ali ipak nije! Samo osam minuta kasnije domaćin poravnava golom Mirančuka i onda ništa... sve do nadoknade, kada pobjedu crno-bijelima donosi Douglas Costa.

Tako je Juve i drugi put u dvomeču s Lokomotivom došao do sva tri boda na samom kraju susreta. Ćorluka je odigrao svih 90 minuta za domaće.