Haland sa bijele točke do povijesti Lige prvaka

Champions League 5. stu 201921:33 > 21:35
Andreas Schaad/Bongarts/Getty Images

Salzburg je na gostovanju kod Napolija u susretu četvrtog kola grupne faze Lige prvaka poveo već u 11. minuti, a Erling Haland ušao je u povijesti elitnog europskog natjecanja

Erling Haland bio je siguran izvođač penala za Salzburg pa je njegova momčad povela u 11. minuti na gostovanju Napoliju.

Haland je tako postao prvi igrač koji je na prve četiri utakmice u karijeri u Ligi prvaka postigao sedam golova.

Međutim, u nastavku susreta su domaćini uspjeli postići izjednačujući pogodak nakon velike dominacije. Nisu igrači Napolija uspjeli postići još jedan pogodak pa je utakmica završila 1:1.

Liverpool je pobijedio Genk sa 2:1 te je prvi u toj skupini sa 9 bodova. Napoli na drugom mjestu ima 8, Salzburg je treći sa 4 dok je Genk posljednji bez bodova.