Francuski teniski savez (FFT) u ponedjeljak je objavio kako će se finalni susret Davis Cupa između Francuske i Hrvatske u Lilleu u dvorani Pierre Mauroy od 23. do 25. studenoga održati na zemljanoj podlozi.
Prvog dana, u petak, program će početi u 13:30 sati, subotnji meč parova zakazan je za 14 sati, a u nedjelju prvi pojedinačni meč treba krenuti u 13 sati.
Poznate su i cijene ulaznica, a bit će razdijeljene u pet razreda, ovisno o kategoriji. U petak i nedjelju će pojedinačne karte stajati 200, 90, 75, 45 odnosno 25 eura, a u subotu 170, 80, 65, 40 odnosno 20 eura. Početak prodaje ulaznica za javnost bit će 11. listopada, no još i prije tog datuma Hrvatski teniski savez će obavijestiti navijače naše reprezentacije gdje će moći kupiti pojedinačne karte ili rezervirati aranžman preko putničke agencije za odlazak na finale u Lille.
Ukupan kapacitet stadiona za ovu priliku bit će 26.429 mjesta. (h)
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC