PPD Zagreb pojačanje pronašao u Francuskoj

Rukomet 31. kol 201813:53 > 13:55
Foto: flickr.com

Višestruk prvaci Hrvatske u rukometu, PPD Zagreb pronašao je pojačanje za novu sezonu u francuskoj ligi.

Potvrđen je dolazak Arbera Qerimija, 28-godišnjeg belgijskog reprezentativca koji je prošlu sezonu odigrao u dresu francuskog prvoligaša Cessona iz Rennesa. Belgijac je visok 180 cm, a u Zagrebu je odabrao broj 34.

Presretan sam što sam došao u jedan od najvećih klubova kada je europski rukomet u pitanju. O Zagrebu znam puno, sva najveća imena hrvatskog rukometa igrala su ovdje i velika je čast, ali i obveza nositi ovaj dres. Veselim se što ću uskoro zaigrati s ovim sjajnim momcima s kojima sam odradio nekoliko treninga i mogu samo obećati da ću dati sve od sebe da pomognem Zagrebu u ostvarenju klupskih ciljeva. Hvala ljudima u klubu što su mi pružili toplu dobrodošlicu“, prva je izjava belgijskog igrača nakon dolaska u Zagreb.

Rukometaši Zagreba u četvrtak su otvorili sezonu SEHA lige, ubilježili su odmah i prvi poraz, bolji je bio Nexe iz Našica rezultatom 23:22.