Karačić pred odlaskom iz Kielcea, poznat novi klub?

Rukomet 5. svi 202018:24 > 18:25
HRS

Hrvatski rukometaš navodno bi trebao napustiti Poljsku i vratiti se u redove makedonskog Vardara

Photo by Juergen Schwarz/Getty Images

Pandemija koronavirusa zahvatila je i rukometni svijet, već su određene četiri momčadi koje će igrati Final Four Lige prvaka, a na njoj neće nastupiti Kielce za kojeg igra Igor Karačić. Takvom odlukom EHF-a Poljaci su se očito odlučili na rezanje budžeta, te će morati netko otići.

Osim Karačića, moguće da je odu Dušebajev i Wolff, ali zasad je Hrvat najveća opcija za odlazak. Prema navodima makedonskih medija, Karačić bi se mogao vratiti u Vardar za kojeg je ranije igrao sedam godina.

Očito je i da je u Vardar stigla neka financijska injekcija te bi njegov povratak u Makedoniju zaista odjeknuo.

Vardar je također jedna čudna priča, prvo se popnu na europski tron, pa se pisalo o raspadanju kluba, ali izgleda kako su još uvijek čvrsto nogama na zemlji.