Veliki udarac za Hrvatsku uoči početka kvalifikacija!

FIFA World Cup 22. ožu 202111:10 > 11:17
sport klub

Hrvatski nogometaši danas se okupljaju u Zagrebu, a uoči tri utakmice koje ih očekuju (Slovenija, Cipar, Malta) pred novinare je izašao izbornik Zlatko Dalić.

Dalić je odmah na početku presice potvrdio kako smo nakon Ante Rebića ostali i bez Brune Petkovića.

“Nažalost, ostali smo bez Bruna Petkovića, kao što smo već ranije i bez Ante Rebića. Obojice nema zbog ozljeda.Najteža utakmica je prva, ona kod Slovenije, jer okupljamo se sve do danas navečer, a samo dva dana kasnije čeka nas utakmica u Ljubljani”, rekao je Dalić, te dodao kako mu to dosta remeti planove.

“Dosta. Bez njega moramo mijenjati dosta toga u igri. Falit će nam. S njim sam imao jednu opciju igre u planu, sada to sve moram mijenjati.”

Oršić je u sjajnoj formi.

“Mislav je u sjajnoj formi i zaslužuje igrati, ali Petkovićeva ozljeda nam je srušila koncepciju i planove.”

Pomoćnik Ivica Olić ima ponudu moskovkog CSKA.

“Već sam pričao s Ivicom o tome. Želi ga veliki klub i ja mu ako ode želim svu sreću, ali još bi sretniji bio da ostane.”

Slovenija?

“Matjaž Kek je sjajan trener koji je nakon odličnih rezultata s Rijekom isto tako nastavio i s reprezentacijom svoje zemlje. Ček nas odlična momčad, visoka, opasna iz prekida. Na golu joj je Oblak, jedan od najboljih vratara svijeta, u napadu je po desnoj strani vodi Iličić. Slovenija je najjači od tri suparnika koji nas očekuju na početku kvalifikacija.”