Talijani: Hajdukov stoper i mladi Vatreni odlazi u Serie A!

Hrvatska 10. svi 202117:51 0 komentara
REUTERS/Borut Zivulovic

Poznati talijanski novinar specijaliziran za prijelazne rokove Nicolo Schira objavio je danas kako je Hajdukov stoper vrlo blizu transfera u Serie A.

Klub zainteresiran za njegove usluge je Torino, a prema njegovim neimenovanim izvorima, pregovori su u zadnjoj fazi.

Toro News donosi da je kontakt uspostavljen već u siječnju, ali se dogovor tada izjalovio zbog Nicolasa Nkouloua, kamerunskog braniča koji je dugo pregovarao oko novog ugovora. Njemu ugovor s Torinom istječe za mjesec dana, a talijanski klub navodno vidi Vuškovića kao novog vođu. Isti izvor navodi i da je Vušković zainteresiran za prelazak.

Uskoro ga očekuje nastavak Eura za mlade, a cijena mu se procjenjuje na oko pet milijuna eura. Stoper je ove sezone upisao 30 nastupa za Hajduk i postigao jedan gol.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!