Službeno: Bjeličin Slovenac vraća se u Poljsku

Hrvatska 22. lip 202210:26 > 10:27 0 komentara
KRZYSZTOF CICHOMSKI / NEWSPIX.PL

Osijek je i službeno objavio kako im je otišao povremeni slovenski reprezentativac.

Damjan Bohar više ni službeno nije član Nogometnog kluba Osijek. Postignut je dogovor o njegovom transferu u redove poljskog prvoligaša Zaglebie Lubin iz kojega je povremeni slovenski reprezentativac prije nešto manje od dvije godine stigao među Bijelo-plave.

Sporazumno je raskinuo ugovor s Osijekom i najmanje dvije sezone bi trebao provesti u Poljskoj.

“U osječkom je dresu odigrao 62 natjecateljske utakmice i postigao 11 golova, a sada će ponovno u Poljskoj nastojati dosegnuti nekadašnju formu kako bi mogao opet konkurirati i za nacionalnu momčad. NK Osijek mu zahvaljuje na njegovom doprinosu rezultatima našeg Kluba te mu želi sreću i uspjeh u nastavku karijere”, poručio je Osijek.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!