Majstor ostaje majstor, Ibričić donio pobjedu Domžalama

Slovenija 3. srp 202022:21 > 22:22
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Dvije utakmice 31. kola Prve lige Slovenije odigrana su u petak. Pobede su upisali Celje i Domžale.

Nogometaši Celja slavili su na gostovanju Bravu 2:1 i do pobjede došli nakon preokreta.

Bravo je poveo sa bijele točke, a precizan je u šestoj minuti bio Matko.

Lotrić je sat vremena kasnije pogodio za izjednačenje, a Vizinger je pogodio za tri boda za svoju ekipu u 82. minuti.

Celje je ovom pobjedom došlo na samo bod Olimpiji koja ipak ima utakmicu manje.

Domžale su pobjedu protiv Tabor Sežane upisale na svom terenu identičnim rezultatom – 2:1.

Na ovoj utakmici se na gol čekalo do 65. minute kada su Domžale povele preko Jakupoviča. Ušlo se u sam finiš kada je u 87. minuti Fad izjednačio, ali ni tu nije bio kraj – Ibričić je pogodio za pobjedu domaćina u petoj minuti nadoknade.