Nikola Kalinić je novi igrač Hajduka!

Nogomet 7. velj 20220:09 > 0:15 0 komentara
Stefano Nicoli/Speed Media/Icon Sportswire

Napadač talijanske Verone Nikola Kalinić u nastavku sezone će igrati u dresu Hajduka!

Posao s bivšim napadačem hrvatske nogometne reprezentacije je dogovoren i samo je pitanje vremena kad će klub s Marjana izići s ovom informacijom u javnost.

Prema prvim informacijama, Nikola će s Bilima potpisati ugovor na 18 mjeseci, a na Poljud stiže besplatno, iako mu je aktualni ugovor s Veronom važio do kraja sezone. U bijelom dresu uzet će broj 9, kojeg je nosio i prije odlaska u inozemstvo.

Podsjetimo, Nikola Kalinić dijete je Hajduka, kroz omladinske kategorije se probio do seniorske momčadi, a sjajne igre na Poljudu donijele su mu unosni transfer u Blackburn. U karijeri je još igrao za Istru, Dnipro, Fiorentinu, Milan, Romu, Atletico Madrid, a trenutno je član Verone, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor.

Kalinić je u nedjelju navečer odigrao 20-ak minuta u 0:2 porazu Verone od Juventusa, a čini se da će mu to biti posljednja utakmica na Čizmi.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!