Simeoneov Atletico se i dalje muči

Nogomet 18. ruj 202118:41 0 komentara
Guliver Image

Hrvatski branič Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica.

U 5. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Atlético Madrid je kod kuće protiv Athletic Bilbaoa odigrao 0-0, s tim da je od Atlético od 78. minute imao igrača manje jer je Joao Felix dobio crveni karton.

U prvoj utakmici subotnjeg programa 5. kola Primere Rayo Vallecano je na domaćem terenu svladao Getafe sa 3-0, pa su tako gosti i nakon pet kola bez bodova i na dnu tablice, dok je Rayo Vallecano trenutno sedmi sa sedam bodova.

Domaćini su poveli u 9. minuti iz penala, a strijelac je bio Óscar Trejo. Za nove pogotke moralo se dugo čekati, do 78. minute, kada je vodstvo Rayo Vallecana povisio Pathé Ciss, a tri minute kasnije Radamel Falcao pogađa za 3-0.

Gosti su mogli doći do utješnog pogotka u 85. minuti, ali Enes Unal nije iskoristio penal.