Ovaj trojac će predvoditi Interov napad iduće sezone

Nogomet 9. lip 202219:23 > 19:26 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca via Guliver Images

Romelu Lukaku, Paulo Dybala i Lautaro Martinez iduće bi sezone mogli predvoditi napad milanskog Intera, prenose talijanski mediji.

Belgijski napadač Lukaku želi se vratiti u Inter premda je u kolovozu prošle godine preselio u Chelsea za čak 100 milijuna eura. Lukaku se nije se snašao u Londonu, a navodno niti “Bluesi” nemaju ništa protiv takvog raspleta situacije.

Inter nema dovoljno novaca kako bi otkupio njegov ugovor, ali je spreman platiti za posudbu. Menadžer Chelsea Thomas Tuchel nema namjeru stati na put Belgijancu i razgovori između klubova su u tijeku.

Lukaku u redovima Chelsea zarađuje oko 12 milijuna eura po sezoni, ali je spreman prihvatiti i sedam milijuna kako bi se vratio među “Nerazzurre”.

Inter je zaniteresiran i za Argentinca Paula Dybalu koji je posljednjih sedam godina nosio dres Juventusa. Čelnici milanskog kluba nude Argentincu godišnju plaću od šest milijuna eura plus bonuse, dok “Gaučo” traži osam milijuna eura.

Prvi napadač Intera je Argentinac Lautario Martinez koji je u 180 nastupa zabio 74 gola.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!