Otkriveni detalji ugovora koji Inter nudi Perišiću!

Nogomet 26. stu 202112:28 > 12:30 0 komentara
REUTERS/Feline Lim

Sastanak s čelnicima Intera dogodit će se prije Božića, a ako se ne uspiju dogovoriti, hrvatski krilni napadač mogao bi već u siječnju potražiti novi klub.

Ivan Perišić (32) je u posljednjoj godini ugovora, a već se špekuliralo o njegovom odlasku u brojne nogometne velikane.

Iako se na početku sezone smatralo da Perišić sigurno napušta Inter, situacija se sada promijenila. Jedan od najpouzdanijih eksperata za transfere Nicolo Schira donosi informaciju da će čelnici kluba Perišiću ponuditi produljenje suradnje do ljeta 2024. godine za koji su mu spremni platiti 3.5 do 4 milijuna eura godišnje. Usporedbe radi, Ivan trenutno zarađuje pet milijuna eura godišnje.

U slučaju da ne dođe do dogovora, ubojiti krilni napadač zanimljiv je velikom broju klubova. Od onih iz Premiershipa i Bundeslige pa sve do Prve HNL i Hajduka. Je li došlo vrijeme za povratak u Split?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!