Mkhitaryan zbog Mourinha odlučio napustiti Romu

Nogomet 14. svi 202123:02 0 komentara
Thananuwat Srirasant/Getty Images for ICC

Armenski reprezentativac Henrikh Mkhitaryan na kraju sezone će najvjerovatnije napustiti redove Rome.

Iako na kraju sezone ima mogućnost aktivirati klauzulu o produženju ugovora za još jednu sezonu, armenski reprezentativac će čini se, napustiti Rim.

Razlog je poznat, a to je dolazak Josea Mourinha na klupu rimskog kluba zbog kojeg je Henrikh Mkhitaryan napustio Manchester United.

Strani mediji pišu da je armenski reprezentativac već donio tu odluku te da je obavijestio svog agenta Minu Raiolu da mu potraži novi klub.

Raiola je navodno već krenuo u akciju, odnosno svog klijenta je ponudio u nekoliko talijanskih klubova, uključujući i Milan koji bi ga rado vidio u svojim redovima.

Ipak, rmenac želi zarađivati pet milijuna godišnje plus višegodišnjo ugovor. To bi mogao biti problem u pregovorima.

Armenski veznjak je ove sezone u Seriji A odigrao 32 utakmice, postigao je 11 pogodaka kojima je dodao deset asistencija.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!