Vaha bio kandidat za preuzimanje Chelseaja

Nogomet 12. ruj 202211:40 0 komentara
AP Photo/Darko Bandic via Guliver Images

Francuski L'Equipe piše da je Vahid Halilhodžić bio jedan od kandidata za preuzimanje Chelseaja.

Londonski klub je smijenio Thomasa Tuchela poslije poraza (1:0) od Dinama, pa je upravo ekspresno morala pronaći zamjenu.

Francuzi pišu da je novom vlasniku Bluesa Toddu Boehlyju preko menadžera ponuđen Halilhodžić, koji je prethodno dobio otkaz u reprezentaciji Maroka, iako je sa igračima uspio osigurati plasman na Svjetsko prvenstvo. Razlog je bio svađa sa glavnim igračima te reprezentacije.

Sastanak sa novim vlasnikom Chelseaja je bio zakazan u Londonu, a na Halihodžiću je bilo da predstavi svoj plan za klub iz Londona. Međutim, sastanak je otkazan jer je Boehly odlučio da će ipak Potter biti trener. Vahid je i dalje slobodan za nove angažmane.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!