‘Shrvan sam što je završio moj period u Chelseaju’

Nogomet 12. ruj 20229:11 0 komentara
REUTERS/Susana Vera

Thomas Tuchel pamtit će poraz u Zagrebu, tada je zadnji put vodio Chelsea prije nego što je njegovo mjesto zauzeo Graham Potter.

Nakon svega što se dogodilo, prvi put se oglasio i Tuchel. Njemački trener na društvenim mrežama napisao je oproštajnu poruku.

“Ovo je jedna od najtežih izjava koju sam ikad morao napisati i jedna za koju sam se nadao da neću morati napisati još puno godina. Shrvan sam što je završio moj period na klupi Chelseaja. Ovo je klub u kojem sam se osjećao kao kod kuće, kako profesionalno, tako osobno.”

“Puno hvala svom osoblju, igračima i navijačima što su učinili da se osjećam kao kod kuće od početka. Ponos i zadovoljstvo koje sam osjetio pomogavši momčadi da osvoji Ligu prvaka i Svjetsko klupsko prvenstvo ostat će u meni zauvijek. Ponosan sam što sam bio dio klupske povijesti i uspomene u posljednjih 19 mjeseci uvijek će imati posebno mjesto u mom srcu.”

Nijemac je Bluese vodio u 100 navrata, a u njih 60 izašao je kao pobjednik.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!