Putovali 31 sat da vide Spurse, dan im spasio Kane

Nogomet 29. stu 20219:44 > 9:51 0 komentara
REUTERS/Craig Brough via Guliver

Supružnici Ken i Brandi Saxton putovali su 31 sat iz Dallasa do Burnleya kako bi gledali utakmicu Tottenhama, da bi ona potom bila odgođena zbog snježne mećave.

“Od Dallasa do Londona, pa od tamo do Burnleya, putovali smo skoro 31 sat bez spavanja”, napisao je Ken na Twitteru.

“Kava, krekeri sa sirom i još kave, to nam je bilo gorivo. Prognoza je da će biti ledeno i da će padati snijeg. Ali, to su stvari koje radite kada volite svoj klub”, izvještavao je Ken s putovanja.

Bili su razočarani kada su shvatili da utakmice neće biti, no poruke podrške drugih navijača stizale su cijelo vrijeme, uključujući i tvit kojim se oglasio bivši igrač Graham Roberts koji je pozvao klub da pomogne navijačima.

Razočaravajući dan za Kena i Brandi pretvorio se zapravo u sjajno iskustvo, na kraju su dobili poziv od Harryja Kanea da budu njegovi gosti na utakmici.

“Upravo sam dobio ovu poruku i jako sam razočaran zbog vas. Zato što ste tako posvećeni, i da se iskupim što je ova utakmica odgođena, pozivam vas da na jednoj utakmici na našem stadionu budete moji gosti kada sljedeći put budete u Londonu”, poručio je Kane navijačima iz Amerike.

“Ok, moj muž je postao viralan i dobili smo osobni poziv na utakmicu od Kanea”, oglasila se i Brandi na kraju dana.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!