PL: svi klubovi ostaju bez podrške navijača

Premier League 30. pro 202020:37 0 komentara
Clive Brunskill/Getty Images

Vlada Velike Britanije premjestila je regiju grada Liverpoola u treći rang restrikcija protiv širenja koronavirusa, što znači da klubovi Everton i Liverpool na svojim stadionima neće moći primiti gledatelje na svojim stadionima.

To znači da nijedan premijerligaški klub neće moći računati na podršku navijača na svojim utamicama jer ni ja jednom stadionu koji pripada klubovima iz engleske nogometne elite nije dozvoljeno prisustvo navijača – čak ni u drastično ograničenom kapacitetu, kao što je do sada bio slučaj.

Liverpulski klubovi Everton i Liverpool jedini su mogli imati navijače na stadionima jer su od drugog prosinca bili u drugom rangu restrikcija, ali se situacija u tom gradu u međuvremenu pogoršala.

Poslednji put tribine su na engleskim stadionima bile pune u ožujku, prije izbijanja pandemije koronavirusa.

Liverpool večeras u 21 sat igra utakmicu 16. kola Premier lige protiv Newcastlea na St. James Parku. Prijenos pratite na SK2.

Utakmice Premijer lige pratite u ekskluzivnim prenosima na programima Sportkluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!