Gdje leži problem Arsenala?

Premier League 1. pro 202011:13 > 19:01 1 komentar
Catherine Ivill/Getty Images

Nogometni klub Arsenal se nalazi u velikoj krizi, a mnogi smatraju da uz trenera Mikela Artetu neće klub napraviti željen iskorak.

Arsenal već godinama ne podsjeća na onu momčad iz ranih 2000-ih koja je dominirala engleskim nogometom. Momčad predvođena Thierryjem Henryjem, Patrickom Vieirom, Robertom Piresom i drugima imala je nadimak – nepobjedivi, jedina su engleska momčad koja su bez poraza osvojili prvenstvo.

Ipak od odlaska te generacije Arsenal je pao u prosječnost i ne nalazi se nikakvo rješenje. Tu i tamo neki FA Cup se osvoji za koji su se stvarno specijalizirali, ali to ne zadovoljava navijače Topnika.

Ove sezone ide ih i lošije nego prethodnih, ovo je najgori start sezone od početka osamdesetih kada je zaboravljeni Terry Neill bio trener.

Samo 13 bodova u deset utakmica je užasno loš učinak, a dojam koji ostavljaju na terenu je još i gori. Neki će reći da je problem u menadžeru, iako je Arteta uspio osvojiti neke trofeje, onaj pobjednički mentalitet dosad nije usadio igračima, a najavio je.

Neki će reći problem je Obameyang, pravi s 30 golova po sezoni, koji je ove sezone neprepoznatljiv.

Ima tu još puno problema, a vremena je sve manje za detektirat.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare