VIDEO Lingard i West Ham se ne šale! Pao je i Leicester

Nogomet 11. tra 202117:31 > 17:41 0 komentara
Jesse Lingard

West Ham je danas na svom terenu pobijedio Leicester sa 3:2 u derbiju za Ligu prvaka u okviru 31. kola Premiershipa.

Londonski klub ove sezone je najugodnije iznenađenje u Engleskoj, te su nastavili da se bore za mjesto koje sljedeće sezone vodi u Ligu prvaka.

West Ham je do prednosti stigao u 29. minuti kada je Lingard postigao sjajan pogodak s vrha kaznenog prostora.

Lingard igra kao preporođen od dolaska ove zime iz Manchester Uniteda, te je zabio gol u četiri vezane utakmice. Ovaj nogometaš u centru pažnje ponovo je bio u 44. minuti kada je povisio na 2:0.

Pitanje pobjednika domaći su riješili početkom drugog poluvremena. Souček je asistirao, a ovaj put strijelac je bio Bowen koji je tako pogodio za 3:0.

Leicester je u 70. minuti smanjio na 3:1 golom Iheanacha, a isti igrač pogodio je za 3:2 u sudačkoj nadoknadi, no već je bilo kasno da Leicester pokuša doći do poravnanja.

West Ham je sada četvrti sa 55 bodova i ima samo bod manje od trećeplasiranog Leicestera. Za Ligu prvaka se još bore Chelsea (54), Liverpool (52) i Tottenham (49).