Arsenal potvrdio veliko pojačanje

Premier League 27. sij 202114:20 > 14:20
Martin Odegaard

Martin Ødegaard novi je član Arsenala.

Dvadeset i dvogodišnji Norvežanin ostvario je želju napustivši Real Madrid u kojem je ove sezone nastupio samo sedam puta u španjolskom prvenstvu. Zinedine Zidane ga nije koristio usprkos tome što se mladi norveški reprezentativac dokazao prošle sezone kada je odlično igrao za Real Sociedad.

Ødegaard dolazi kao posuđeni igrač, a Arsenal se obvezao pokriti njegovu plaću do kraja sezone. Kada se doznalo da Norvežanin želi napustiti Madrid uslijed slabe minutaže, Topnici su stali prvi u red, trener Mikel Arteta inzistirao je od svojih šefova da mu osiguraju igrača koji je oduvijek plijenio talentom, a sada dolazi u godine kada bi mogao ‘eksplodirati’.

Obzirom na probleme koje Arsenal ima ove sezone, pogotovo u veznom redu, Ødegaard bi svakako trebao biti pojačanje.