Poljaci: FIFA je suspendirala igrača Dinama!

REUTERS/Antonio Bronic via Guliver Images

Loše vijesti za Dinamo stižu iz - Poljske. Jedan tamošnji medij tvrdi kako je FIFA suspendirala Dinamova igrača Mahira Emrelija...

Portal polsatsport navodi kako je informaciju o suspenziji Mahira Emrelija donio Jakub Laskowski, direktor za pravne poslove i administraciju varšavske Legije.

Azerbajdžanac je, navodi se, prema presudi FIFA-e Legiji dužan 100 tisuća eura. Za taj je klub potpisao u ljeto 2021., a onda se u veljači ove godine priključio Dinamu nakon što je s Poljacima raskinuo ugovor.

Ako je suditi prema ovim navodima, u tom sporu s upravom kluba on je taj koji snosi krivicu i morat će podmiriti sve financijske obveze prema Legiji. Suspenzija će biti na snazi sve dok to ne učini, što znači da mu neće biti dozvoljene nogometne aktivnosti.

Čeka se reakcija Dinama.