Novi trener Hajduka Zoran Vulić upisao je dvije pobjede u dva susreta otkako je na kormilu Majstora s mora zamijenio svog prethodnika Željka Kopića. Novi izazovi slijede danas u kupu protiv Vrapča, a već u subotu pred Hajdukom i Vulićem je veliki derbi protiv Dinama na Poljudu.
O svemu tome iskusni trener je razgovarao s našim Marinom Mrduljašem u ekskluzivnom intervjuu za SportKlub. Vulić je govorio o svojoj trenerskoj viziji, igračima Hajduka, rezultatima i ambicijama, ali i o drugim temama vezanim za Hajduk i domaći nogomet.
Jedna od takvih sigurno je veliki uspjeh Luke Modrića koji je od ponedjeljka i službeno najbolji nogometaš svijeta. Podsjetimo, u konkurenciji Cristiana Ronalda i Mohameda Salaha kapetan hrvatske reprezentacije osvojio je najviše glasova te tako na najbolji način okrunio svoju sezonu u kojoj je osvojio Ligu prvaka s Real Madridom, bio glavni kotačić hrvatske reprezentacije na putu do finala Svjetskog prvenstva te pokupio brojne individualne nagrade poput Zlatne lopte SP-a, nagrade za najboljeg igrača UEFA-e i izbora u idealnu momčad svijeta.
Da je Modrić zaslužio biti igrač koji je prekinuo desetljetnu dominaciju Cristiana Ronalda i Lionela Messija u FIFA-inom izboru za igrača godine smatra i Zoran Vulić: “Apsolutno zasluženo. Mislim da je to pokazao u Realu i reprezentaciji. Ako ćemo bit iskreni i pošteni nije imao konkurenta.”
Na pitanje je li Modrić i bolji igrač od Ronalda i Messija Vulić kaže: “Možda su oni bolji igrači i vjerojatno jesu, ali ovu godinu koju je odigrao Luka mislim da je apsolutno zaslužio trofej.”
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC