Na Maksimir stigao veznjak iz Rapida

Hrvatska 13. lip 202213:51 > 13:52 0 komentara
GEPA pictures Mathias Mandl via Guliver

Robert Ljubičić, donedavni igrač bečkog Rapida, novi je član Dinama i u sljedećoj će sezoni osnažiti konkurenciju u sredini veznog reda

Ovog je ponedjeljka potpisao petogodišnji ugovor s plavima i tako nakon godinu dana u dresu zelenih postao član momčadi hrvatskog prvaka.

“Dolazak u Dinamo za mene je velika čast i sretan sam što je sve prošlo u redu. Veselim se svemu što je ispred mene. Igrao sam protiv Dinama u Europa ligi u zadnjoj sezoni, bio sam sretan već kad sam čuo da ćemo igrati protiv zagrebačkog kluba. Pratio sam i ranije utakmice Dinama u Europi, doma smo zajedno gledali i uvijek mi je bilo drago kad je momčad pobijedila i imala dobre rezultate. Posebno recimo protiv Tottenhama, vidjeli smo tad ogromnu kvalitetu ekipe” – rekao je Ljubičić pa nastavio:

“Najbitnije mi je da igram što više i da imam kontinuitet, nadam se da ću dobiti povjerenje i priliku. Kad igraš za Dinamo uvijek je tvoj cilj osvojiti sve titule koje možeš i ostvariti što više uspjeha. Vjerujem da će tako biti u novoj sezoni i da će momčad ponovno imati jednu uspješnu sezonu. Želio bih uživati u nogometu u dresu Dinama i nadam se da ću ispuniti očekivanja kluba i navijača.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!