Juventus objavio novi dres u retro izdanju: Sviđa li vam se?

Nogomet 23. tra 202120:49 0 komentara
Stefano Guidi/Getty Images

Talijanski Juventus objavio je na svojim stranicama dizajn dresa za iduću sezonu.

Nakon učestalog eksperimentiranja s dizajnom dresa tijekom prethodnih sezona, Juve se vraća svojim prepoznatljivim bijelo-crnim dresovima.

Na društvenim mrežama pojavila se fotografija novog dresa Stare dame iz Torina i navijači ovog kluba će biti presretni kada vide da su čuvene crno-bijele ponovo tu.

Njemački proizvođač sportske opreme Adidas je ovog puta potpuno promijenio dizajn i vratio se provjerenoj opciji koja će usrećiti sve koji vole momčad iz Torina.

Sponzor na dresu ostaje isti. To je kompanija Jeep, ali i logo će imati mali dodatak jer će ispod glavnog loga biti još dodatni logo 4XE.

Jeep će na taj način promovirati svoj hibridni automobil, no dodatni logo ne bi trebao smetati ovom zaista prekrasnom dresu.

Adidas je ovog puta išao na sigurno. Nema dileme da će obradovati navijače Juventusa koji su dugo tražili povratak dresa koji oslikava identitet kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!