Otkaz u Hajduku, pa karta za Seriju A

Hrvatska 2. lip 202122:16 > 22:17 0 komentara
HINA

Umut Nayir je u utorak dobio otkaz u Hajduku, a u srijedu dočekao poziv za prelazak u talijansku ligu.

Samo dvadeset i četiri sata nakon što je Hajduk odlučio kako neće otkupiti ugovor Umuta Nayira od Bešiktaša, turski napadač navodno je dobio poziv kluba iz talijanske Serije A.

Riječ je o Cagliariju gdje su svojedobno igrali Dario Srna i Duje Čop, a trenutno boravi Marko Rog. Nayir je za Hajduk odigrao 26 utakmica, postigao je šest pogodaka što očito nije zadovoljilo apetite čelnika splitskog kluba koji nisu smatrali da je takav učinak vrijedan odštete od 400 tisuća eura koliko je tražio novi turski prvak.

Nayir bi eventualnim potpisom za Cagliari mogao biti izravna zamjena za Alberta Cerrija koji se spominje u kontekstu odlaska nakon loše sezone u kojoj je postigao tek jedan pogodak iz 24 nastupa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!