Mujakić o šamaru: Neprikladno i suprotno mom odgoju

Hrvatska 8. tra 20218:44 1 komentar
Foto: Getty Images

Bh. stoper Nihad Mujakić dobio je izravan crveni karton u meču Hajduka i Slaven Belupa.

Mujakić je ošamario protivničkog igrača Karla Lulića i sudac mu je pokazao put u svlačionicu.

Hajduk je na kraju s igračem manje uspio osvojiti bod u posljednjim sekundama utakmica, a Mujakić se nakon utakmice ispričao svim suigračima, klubu i navijačima.

Ispričavam se prije svega svojim suigračima, stručnom stožeru, cijelom klubu i navijačima. Svjestan sam da moja reakcija nije bila primjerena i da je dovela do rezultata kojeg nismo željeli. Dogodio se trenutak u kojem sam reagirao neprikladno, suprotno mom odgoju i onome što se od mene očekuje”, napisao je Mujakić i dodao je:

Trudim se, izgaram i svim srcem borim se na svakoj utakmici za dres kojeg nosim i kluba kojeg iznimno cijenim i poštujem, ali mladost i moja velika želja doveli su do nesmotrene reakcije. Meni je sada najteže i još želim izraziti žaljenje zbog onoga što sam napravio“, napisao je bh. igrač.

Mujakića zbog šamara vjerojatno čeka nešto duža suspenzija, a vidjet ćemo kakvu će odluku donijeti HNS u ovom slučaju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare