Gerrard nadmudrio Ancelottija, Rangers slavio protiv Reala

Nogomet 25. srp 202121:14 > 21:41
Martin Meissner/picture-alliance/dpa/AP Images

U sklopu priprema za novu sezonu prijateljski susret na Ibroxu odigrali su Rangersi i Real Madrid.

Škotski prvak je odigrao odlično i svladao Kraljeve sa 2:1. Gerrard je nadmudrio Ancelottija u utakmici koja je i vid generalne probe pred novu sezonu, a ovaj rezultat može realu poslužiti i kao mala opomena pred kraj priprema.

Real je poveo golom Rodryga sa 0:1 u osmoj minuti, asistent je bio Odegaard. U nastavku sastav iz Glasgowa odigrao je perfektno. Sakala je u 55. minuti poravnao na 1:1, asistent je bio Kamara.

Preokret je kreirao Itten pogotkom u 77. minuti, a 2:1 će se ispostaviti kao konačan rezultat utakmice. Real je u ovom duelu igrao u kombiniranom sastavu, ali to svakako ne umanjuje sjajnu predstavu Rangersa.