Dinamo usred Madrida utrpao pet komada!

Hrvatska 26. sij 202222:40 > 22:41 0 komentara
Guliver Image

Visoku pobjedu 5:2 ostvarila je momčad trenera Damira Krznara, Dinamo II, protiv Real Sociedada u 3. kolu međunarodnog prijateljskog turnira Al Abtal International Cup u Španjolskoj.

Ovaj je susret odigran u Madridu, a domaćin je bio Sociedad. Većina utakmica Dinamove skupine inače se igra u Salou.

Za rano vodstvo Dinama već u drugoj minuti zabio je Bartol Barišić. Drugi gol Dinama pao je u 14. minuti, strijelac je bio ponovno Barišić. U 26. minuti Barišić je upisao i hattrick.

Ni to mu nije bilo dovoljno, povisio je Barišić i na 4:0, ali ovaj put s bijele točke. Za 5:0 s bijele točke precizan je bio Dominik Braun početkom drugog poluvremena.

Dinamo je pred kraj susreta ostao i bez dvojice igrača. Braun je dobio drugi žuti zbog prekršaja, a zbog prigovora je isključen i golman Mislav Zadro.

S dva igrača više, Real Sociedad je zabio dva gola za konačni rezultat 5:2.

U idućem kolu 30. siječnja Dinamo će igrati protiv momčadi Green Future Falcons, ekipe sastavljene od mladih talentiranih igrača iz Saudijske Arabije.

Plavi su do sada u skupini odigrali 1:1 s ekipom Olympique Marseille, Valencia je bila bolja od Dinama 4:3.