Dambrauskas: ‘U Puli je teško igrati, imamo iskustvo’

Hrvatska 16. srp 202214:12 > 14:13 0 komentara
HNK Hajduk Split

Valdas Dambrauskas najavio je prvu utakmicu sezone svog Hajduka, gostovanje u Puli.

U posljednjem susretu koji su Hajduk i Istra odigrali u Puli, rezultat je bio 1:1 što je ostavilo loše sjećanje igračima i navijačima splitskog kluba u trenucima kada je postojala nada da bi se njihova momčad mogla boriti za naslov prvaka.

Igrom ždrijeba, Hajduk upravo u Puli otvara novu sezonu SuperSport HNL-a.

Uvijek je uzbudljivo na početku sezone, vrijeme je nade, iza nas je dio godine gdje sve miruje. Znamo koliko je teško igrati u Puli, to je ambiciozna momčad s dobrim trenerom. Imaju puno promjena, velik broj novih igrača, a s obzirom na to da je početak sezone pregršt je nepoznanica. Iza nas je dobar tjedan treninga nakon Superkupa,” kazao je trener Hajduka Valdas Dambrauskas.

Litavac je opisao stanje momčadi nakon teških treninga.

Mladi igrači ‘umiru’ za šansom da pomognu momčadi, dobit će priliku, no moraju biti svjesni da je bitna spremnost.

Dambrauskas je spominjao i navijače.

Navijači žive za ovaj klub, a naša je obveza učiniti ih sretnima, vratiti im vjeru u momčad. Naš je cilj igrati napadački nogomet, želimo postizati golove i učiniti navijače ponosnima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!