Anđa Jelavić oduševljena novim projektom SK-a

Košarka ostalo 12. tra 201914:32 > 14:36
sportklub

Anđa Jelavić došla je pogledati baSKet4kids u Zadru gdje je pohvalila projekt SK na kojem će od sljedeće godine sudjelovati i djevojčice.

Anđa Jelavić nakon 18 godina duge karijere ostala je u košarci.

Od 2016. u Šibeniku ima vlastitu košarkašku akademiju za djevojčice, a od 2017. je izbornica hrvatskih košarkašica.

Ova bivša kapetanica košarkaške reprezentacije nije propustila priliku u petak biti u Jazinama gdje je u organizaciji Sportkluba igran baSKet4kids. Od sljedeće godine kreće i baSKet4kids za djevojčice.

– Pohvalila bih ovaj projekt jer sljedeće godine kreće i za curice. Nadam se da će tim projektom još više curica početi baviti košarkom. Uvijek postoje ljudi koji su entuzijasti, koji žele ulagati u sebe, žele ulagati u sport, u košarku. Nadam se da će financije biti bolje, pa tako i sport – rekla je za SK Jelavić.