Na današnjoj videokonferencije donesene su odluke koje bi trebale pomoći klubovima sa pripremama za nastavak Eurolige
Predsjednik košarkaške Eurolige Jordi Bertomeu na video konferenciji održanoj u četvrtak izjavio je kako je jedna od mogućnosti za završetak ovosezonskog natjecanja odigravanje svih preostalih utakmica u jednom gradu uz čelične sanitetske mjere i bez gledatelja.
Također, umjesto doigravanja uveo bi se završni turnir s osam umjesto četiri momčadi.
No, to je za sada samo hipotetsko rješenje, ali ova sezona se zasigurno neće otkazivati sve do kraja svibnja, dok je rok za njen završetak srpanj.
Full video to watch here ⤵️https://t.co/AHgnhIvoj9
— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) April 16, 2020
“Svi igrači će prije nastavka natjecanja morati biti dva tjedna u karanteni, a onda odraditi dva tjedna treninga. Oni igrači koji su napustili Europu nisu naša odgovornost jer smo svim klubovima savjetovali da ih ne puštaju i ako se neće moći vratiti na početak natjecanja klubovi će morati igrati bez njih”, dodao je Bertomeu.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC