Drugog dana sllužbenih predsezonskih testiranja Moto GP prvenstva u Maleziji na stazi Sepang najbolje vrijeme ostvarili su vozači Yamahe, Maverick Viñales i Valentino Rossi.
Viñales je odvozio najbrži krug s vremenom 1:59.355, dok je njegov klupski kolega iz Yamahe, legendarni Valentino Rossi, ostvario 35 tisućitih dijelova sekunde sporije vrijeme.
Treći rezultat pripao je vozaču LCR Honde Cal Cruchlow s vremenom 1:59.433, a zatim su slijedili Jorge Lorenzo (Ducatti)i Jack Miller (Pramac Racing).
Najbolji s prvog dana testova, Dani Pedrosa (Honda), ostvario je 12. vrijeme drugog dana na Sepangu.
Day 2 at the #SepangTest ? pic.twitter.com/wpSlagBDbH
— MotoGP™? (@MotoGP) January 29, 2018
Vozači su drugog dana imali problema s kišom, pa je akcija krenula tek sa sat vremena zakašnjenja, kad se staza osušila.
Ekipe i vozači Moto GP prvenstva testove nastavljaju i u noći s ponedjeljka na utorak.
Nova sezona u Moto GP prvenstvu započinje 18. ožujku utrkom za Veliku nagradu Katara, a kao i do sada, sve utrke moći ćete pratiti u izravnim prenosima na kanalima Sportkluba.

Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC