Dinamo svladao Lokomotivu i vratio se na vrh tablice

Američki nogomet 11. tra 202121:07 0 komentara
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Dinama vratili su se na vrh ljestvice Prve HNL 2-0 (1-0) pobjedom na gotovanju u Kranjčevićevoj ulici protiv posljednje Lokomotive.

Dinamo je rutinski upisao tri boda protiv ove sezne slabašne Lokomotive, prvi pogodak na utakmici Gvardiol je postigao u 30. minuti, nakon što je neometan primio loptu u suparničkom kaznenom prostoru ona mu je malo pobjegla, ali je potom klizećim startom uputio udarac sa 14 metara koji je iznenadio Hendiju.

Pobjedu je potvrdio Atiemwen u 69. minuti, Jakić je uputio dugu loptu u kazneni prostor Lokomotive, tamo ju je Oršić spustio glavom točno u trk Atiemwenu koji je imao lagan zadatak zatresti mrežu.

Vodeći Dinamo sada ima 64 boda, dva više uz utakmicu manje od drugog Osijeka koji je ranije u nedjelju igrao 2-2 na gostovanju kod Slavena Belupa, dok je Lokomotiva ostala na dnu sa 20 bodova, četiri manje od osme Istre 1961 i devetog Varaždina.