Izbor Goal 50: Luka Modrić najbolji na svijetu

Reprezentacija 13. stu 201813:55 > 14:01
Dan Istitene/Getty Images

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić dobio je još jednu nagradu za najboljeg igrača u 2018. godini.

Goal 50 godišnja je nagrada u kojoj se rangira 50 najboljih nogometaša svijeta u prethodnih 12 mjeseci. Još od Wesleya Sneijdera 2010. nitko osim Ronalda i Messija nije pobijedio u Goalovom izboru 50 najboljih nogometaša svijeta.

Ronaldo i drugu godinu zaredom osvaja drugo mjesto ispred egipatskog maestra Mohameda Salaha koji je postigao 32 gola u Premier ligi. Društvo Top 5 igrača zatvaraju sjajni Kylian Mbappe na četvrtom i magični Lionel Messi na petom mjestu.

Dakle, nabrojali smo društvo nogometnih vanzemaljaca koji se ipak nalaze i gledaju u leđa hrvatskom kapetanu srebrne reprezentacije svijeta i kormilaru kraljevskog kluba iz Madrida. Pa prema tome, budimo ponosni i čestitajmo Luki još jednom. Bravo, svaka čast.