Amerikanci sugeriraju da je Zidane zavidan Baleu

Primera 23. srp 201911:15 > 11:20

Povodom posljednje dinamike na relaciji trener Reala - skupo plaćeni igrač Reala izvan forme, javnosti se zanimljivom objavom obratio i cijenjeni Bleacher Report...

Martin Rose/Getty Images

Što se sve posljednje vrijeme događalo između Zidanea i Balea (a najsvježiju vijest objavili smo jutros), najbolje je da se prisjetite na sljedećem mjestu.

Ukratko: Bale je dugo van forme, Real bi ga se najrađe riješio, ali ovaj se ne da samo tako. Zidane je nedavno rekao da ne računa na njega, ali se u ponedjeljak pravdao kako je pogrešno protumačena ta izjava te da je klub taj koji ga zapravo želi prodati, ne i on.

Bleacher Report donio je statistički prikaz učinka u Kraljevskom klubu za ta dva nogometaša, zaključke donosite vlastitu odgovornost: