Barcelona je platila odštetnu klauzulu od 120 milijuna eura i dovela Antoinea Griezmanna iz Atletica.

Francuz je potpisao ugovor do lipnja 2024., a odštetna klauzula je 800 milijuna eura.

Barcelona je u službenom priopćenju navela kako će informacije o predstavljanju Griezmanna biti naknadno objavljene.

Griezmann nakon debija shvatio: Moram učiti

Napadač Antoine Griezmann u porazu od Chelseaja debitirao je u dresu Barcelone. Engleska momčad je pobjedom 2:1 osvojila Rakuten kup u Tokiju, a bivši napadač Atletico Madrida od prve minute predvodio je napad Katalonaca.

Rakitiću nakon golčine stiglo upozorenje Valverdea

U porazu Barcelone 1:2 od Chelseaja jedini gol za Katalonce zabio je Ivan Rakitić.

Napunjene glave, najveći talent zbrisao iz Barcelone

Ime mu je Xavi i kažu da je predodređen za velike stvari. A kako bi drukčije i moglo biti!

Hej, lakše malo s tim nogama od 120 milijuna!

U 17. minuti utakmice Barcelone i Chelseaja, Griezmann se sudario s Jorginhom. Ostao je na travi držeći se za koljeno, ali se nakon nekog vremena ipak pridigao i nastavio utakmicu. zamijenjen je tek u 46. minuti. Francuz je za 120 milijuna eura ljetos pojačao Barcu iz Atletica.